Ürün Garanti ve Teknik Desteklere Yönelik Önemli Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,  

İthalat ve/veya üretimini yaptığımız, tescilli markalarımız veya distribütörlüklerini üstlendiğimiz markalar altında sunduğumuz ürün ve çözümlerimiz, bayilerimiz aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Tüm ürün ve çözümlerimiz için bayilerimize, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belirlenen garanti kapsamları dahilinde garanti süresi boyunca ücretsiz, garanti süresi sonunda ücretli onarım, bakım ve destek hizmetleri vermekteyiz.

Satış öncesi ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerin belirlenmesi için gereken keşif, fiyat teklifinin hazırlanması, kurulum, montaj ve garanti süresi boyunca ve sonrasında yerinizde, telefonla destekler bayiler tarafından yürütülmektedir. Kurulum ve montaj kaynaklı oluşabilecek arızalara garanti bayiler tarafından verilmektedir.  

Bayi yükümlülüklerinde olan hizmetler ile beraber alınmayan ürün ve çözümler, bazı güvenlik zafiyetlerine neden olabileceği gibi T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belirlenen garanti şartları çerçevesinde 3. şahısların müdahalesi maddesi doğrultusunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Dolayısıyla, internet üzerinden veya firmalardan sadece ürün satın alımı yaptığınızda, belirtilen nedenler ile ürünler garanti kapsamı dışında kalacak olup tarafımızdan destek sağlanmayacaktır.

Saygılarımızla,

Lens Güvenlik Teknolojileri