HAKKIMIZDA

Lens Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, 1995 yılında İzmir’de kurulmuş olup güvenlik sistemleri, CCTV kamera ve alarm sistemleri üzerine çalışmaktadır. Çalışmalarını 2007 yılına kadar Ege Bölgesi’yle sınırlı tutan firmamız, sonraki süreçte Türkiye genelinde hizmet verir duruma gelmiştir.
Şirketimizin kuruluşundan itibaren öncelikli hedefi ve temel prensibi, “Müşteri değil, yeni dostlar kazanabilmek” olmuştur. Bu hedefe ulaşmanın ilk koşulunun da kaliteli ürün ve dağıtıcılarla çalışmaktan geçtiğine inanmaktayız.Firmamız Samsung, Bullwark, Lg, Pinetron, Sony, Vguard, Pixus, Bosch, Cpcam CCTV kamera ve Dvr kayıt sistemleri, DSC,Crow ve Paradox alarm sistemleri, Cross ve Nekna bariyer sistemleri ile Multitek, Commax interkom sistemleri; Ege Bölgesi izmir bayisi ve yetkili servisi olarak faaliyet göstermektedir.Güvenlik sistemlerinde bütün markalarda en iyi fiyatı LENS ELEKTRONİK verir.

Powered by Lens Elektronik Guvenlik Sistemleri izmir Alarm Sistemleri Arac Guvenlik Sistemleri TRIMBOX Yuksek Voltaj Koruyucusu izmir IP Kamera ve Guvenlik Sistemleri Fiyat Listesi izmir Hirsiz Alarm Sistemleri IP Box Kamera Sistemleri