HABERLER

 • 02.06.2010 tarihinde BİGES GÜVENLİ HAYAT TEKNOLOJİLERİ A.Ş. yönetim kurulu başkanı Sn. Erdal GÖKŞEN ve Kurumsal Pazarlama Direktörü Sn. Utkan TÜRKMEN İzmirde ofisimizi ziyaret etmişlerdir.
  Bu ziyaretden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.
 • 15 Haziran 2009 tarihinde KANAL 1 televizyonunda yayınlanan Güvenli Hayat Projelerinde firmamızın ve kurduğumuz sistemlerin tanıtımı yapılmıştır.
 • tanıtım filmini izlemek için tıklayınız ……

 • BİGES  Firması tarafından Başarılı Güvenlik Projeleri kapsamında  Total A.Ş.’nin Ege Bölge Dağıtıcılığını yürütmekte olan Tankar Petrol A.Ş. kurduğumuz sistemlerin tanıtımı yapılmıştır.
 • ELEKTROMAKS  Firması satış temsilcisi Sayın Nihal CİVANDAĞ 15.10.2010 tarihinde ofisimizi ziyaret etmişlerdir.Kendilerine bu ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.
 • BİGES GÜVENLİ HAYAT TEKNOLOJİLERİ A.Ş  Bursa Uludağ 2011 bayii motivasyon toplantısı gerçekleştirdi.Ödül töreninde firmamız Ege Bölgesi bölge başarı ödülü almıştır.

  http://www.biges.com/index.php?/geleneksel-motivasyon-toplantimizi-uludag-da-gerceklesti.

  Her yıl bölgelerinde başarılı iş ortaklarını kış motivasyon tatili ile ödüllendiren Biges, bu kez 2011 yılı ilk dört ayının başarılı bayilerini 20-26 Haziran tarihleri arasında Bodrum Türkbükü Hilton Deluxe Resort‘ da gerçekleştirdiği yaz tatili organizasyonuyla ağırladı.

  http://www.biges.com/index.php?/ruya-gibi-bodrum-hilton-tatili-sona-erdi.html

  Türkiye exclusive dağıtıcılık anlaşması imzalayarak, Haziran ayında Truen ürünlerini stoklarına alan, kalite politikaları gereği iç eğitim süreçleri tamamlanmadan piyasaya ürün satışlarına başlamayan Biges, iki aya yakın iç oryantasyon sürecinden sonra Truen CEO’su Mr. AN JAECHUN ve uluslararası satış müdürü Mr. YOON MINWOO’ nun katılımı ile iç eğitimlerini tamamladı.Biges Ege bölgesi ana dağıtıcısı Lens Elektronik olarak başta İzmir olmak üzere tüm Türkiyede Truen marka ip tabanlı kamera sistemi satışını ve satış sonrası desteğini sağlamak için altyapı çalışmalarını hızla tamamlamıştır. Üretimine Korede devam eden TRUEN başta kamu kurumları olmak üzere çok sayıda büyük projelere imza atarak dünya genelinde çok referansa sahiptir.

  22.09.2011-25.09.2011 tarihinde İSAF FUARI

  Powered by Lens Elektronik Guvenlik Sistemleri izmir Alarm Sistemleri Arac Guvenlik Sistemleri TRIMBOX Yuksek Voltaj Koruyucusu izmir IP Kamera ve Guvenlik Sistemleri Fiyat Listesi izmir Hirsiz Alarm Sistemleri IP Box Kamera Sistemleri